Zajęcia taneczne – West Coast Swing

Taniec to miłość. To uzależnienie. To przestrzeń, w której pozwalamy sobie na bycie sobą. Uczucia nie potrzebują słów. Dialogiem jest taniec. Od pierwszych sekund czuć jakie emocje towarzyszą partnerom i właśnie to budowanie relacji poprzez taniec stoi u podstaw West Coast Swing. W tym tańcu nie ma jednej osoby, która prowadzi, ponieważ odpowiedzialność leży po obu stronach.

West Coast Swing to taneczna rozmowa pomiędzy partnerką i partnerem. Rozmowa oparta jest na kilku podstawowych krokach. Reszta to improwizacja, której kierunek nadaje muzyka. Najważniejsza jest uważność tancerzy i odpowiadanie na kolejne zachowania taneczne partnera.

Taniec WCS można tańczyć do 80% powszechnie znanej muzyki. West Coast Swing to budowanie relacji pomiędzy partnerami przy dźwiękach muzyki. I właśnie to najbardziej urzeka w tej formie tańca - naturalność i elegancja.

Taniec West Coast Swing został stworzony w latach 50-tych, w Południowej Kalifornii. Wywodzi się z innych stylów swingu tańczonych od późnych lat 30-tych.

Instruktorzy:
Anna i Piotr Makowieccy

Termin zajęć:
Czwartek, 17:00-17:55, West Coast Swing, 13-15 lat.
Czwartek, 18:00-18:55, West Coast Swing, 15-19 lat.
Czwartek, 19:00-19:55, West Coast Swing, dorośli.

Odpłatność:
Koszt zajęć w skali miesiąca – 100zł
Dla Uczniów szkół Fundacji Nauka i Wiedza – 3 rodzaje zajęć w ramach czesnego

Kontakt w sprawie zapisów:
e-mail: akademia@edukator.pl
telefon: +48 668 009 790

 

Dodaj do swoich materiałów
Morze możliwości
na edukator.pl
Narzędzia, zasoby, komunikacja, współpraca. Zarejestruj się. Twórz, gromadź zasoby i dziel się nimi.
Morze możliwości na edukator.pl