+ Pokaż spis treści

TouchCast


TouchCast


Doświadcz internetu wewnątrz filmu.


TouchCast jest nowym medium, które wygląda jak film, ale jest jak internet.


Światła, Kamera, Interakcje!


Unikalny TouchCast w authoringu pozwala na bezproblemowe dodawanie do wideo, w czasie rzeczywistym, czegokolwiek z sieci, obrazów i innych funkcji interaktywnych.


TouchCast jest platformą dla nowej klasy aplikacji wideo  lub vApps, które łączą w sobie wygląd telewizji z interaktywnością sieci.


TouchCast sprawia, że język telewizji ożywa. Podczas odtwarzania, dotknij grafiki aby przejrzeć powiązane artykuły, obrazy oraz treści z sieci WWW. Wideo będzie grać dalej, podczas gdy odbiorca łączy się z vApp.

 


Poznaj różnorodne vApps, w tym mapy, kanały Twittera, nagłówki, galerie zdjęć i  ankiety na żywo, które pozwalają widzom głosować po prostu dotykając ekranu i wiele więcej.


Stwórz własny kanał, w którym możesz emitować swoje TouchCasty. Możesz subskrybować ulubione kanały,  można też tworzyć osobiste TouchFeed z nowymi TouchCastami z ulubionych kanałów pojawiającymi się przy każdym uruchomieniu aplikacji.

 

Chcesz podzielić się TouchCast poza swoim kanałem?


Możesz dzielić się TouchCastami za pośrednictwem Facebooka, Twittera, wysłać mailem. Można nawet wysłać TouchCast do YouTube jako zwykły film.


[informacje i zdjęcia ze strony producenta]
TouchCast jest dostępny dla iPad.


Pobierz TouchCast z App Store


Do pobrania wersja beta. Wymagany adres mail na który jest przesyłany link pobierania.

 

Pomoc