+ Pokaż spis treści

Thimble

Thimble


Thimble to jedno z narzędzi projektu Webmaker Mozilli umożliwiające tworzenie witryn z podglądem generowanym w czasie rzeczywistym. Sprawia, że ​​tworzenie i udostępnianie własnych stron internetowych staje się proste. Napisz i edytuj HTML i CSS bezpośrednio w przeglądarce, a natychmiast zobaczysz podgląd swojej pracy. Udostępnij gotowy projekt za pomocą jednego kliknięcia. Idealne dla początkujących i zaawansowanych.


Możemy zacząć od podstaw lub wybrać jeden z udostępnionych projektów czy szablonów. Prosty i czytelny interfejs pozwala na natychmiastową ocenę naszych działań. Po lewej mamy edytor HTML po prawej podgląd projektu strony, na którym w czasie rzeczywistym możemy obserwować skutki zmian wprowadzanych w kodzie.

 

 
Przy pomocy programu Mozilla Webmaker chcemy sprawić, by miliony zwykłych użytkowników Sieci stało się jej aktywnymi twórcami, którzy stworzą kolejne wspaniałe innowacje. Celem programu jest sprawienie, aby nasze społeczeństwo było bardziej świadome w zakresie korzystania z Internetu i jego tworzenia, dzięki narzędziom i programom edukacyjnym, które napędzają kreatywność w Sieci.