+ Pokaż spis treści

SZF 2013

Jesteś tu: NASZE SZKOŁY / Filmy / SZF 2013

FILMY SZKOLNYCH ZESPOŁÓW – MARZEC 2013


Szanowna Publiczności!


Mamy zaszczyt zaprezentować dzieła (a zresztą - nie wstydźmy się tego słowa – arcydzieła!) Szkolnych Zespołów Filmowych, które ujrzały światło dzienne  w marcu 2013 roku. Oświadczamy, że wszyscy twórcy tych filmów mają po 13 lub 14 lat i że żaden z nich nie został kontuzjowany podczas zdjęć. Radą i pomocą służyli oraz opiekę artystyczną sprawowali wybitni filmowcy: panowie Grzegorz Czerniak i Wojciech Saramonowicz.


Agent z przypadku


W  pierwotnej wersji scenariusza bohater miał zobaczyć przez wizjer w drzwiach dwóch szukających go okrutnych zbirów i uciekać przed nimi. Co wyszło z tego planu? Zapraszamy na film, którego fabuła wskutek świadomych i podświadomych działań twórców prześcignęła pod względem zrozumiałości Davida Lyncha w szczytowej formie.

Komputerowe gry

 


Jeśli poza komputerem świata Bożego nie widzisz, obejrzyj koniecznie „Komputerowe gry” i opamiętaj się, póki jeszcze nie jest za późno! Zapraszamy na film z ważnym przesłaniem skierowanym do ludzi epoki postindustrialnej.

Wiązowa 27BJeśli Twoje nerwy wytrzymały napięcie na „Blair Witch Project", chwyć się mocno fotela i obejrzyj ten film. Zapraszamy na projekcję, podczas której zemdlejesz ze strachu.

NauczycielePrzysięgamy, że nic tu nie było wcześniej zaplanowane, a przesłuchiwani pedagodzy nie znali wcześniej pytań. Zapraszamy na film, z którego dowiesz się między innymi, że p.Skrobecki marzył w dzieciństwie o zawodzie śmieciarza, a p.Wywiał widzi siebie w roli króla szachowego, „no bo król to po prostu król i koniec; nie trzeba go ruszać”.

Kula PandoryPanie i Panowie, kapelusze z głów. Ten film zrobiła od początku do końca jedna osoba! Zapraszamy na film. Po prostu na film.