Szanowni Państwo,

rozpoczynamy nową edycję programu OIE KURSOR. Tym razem skoncentrujemy się na wykorzystaniu nowych technologii w praktyce szkolnej.

Wystarczająco dużo powiedziano już o szansach, jakie cyfrowa edukacja stwarza dla szkoły i nauczycieli. Czas przejść do konkretów, czyli po prostu wykorzystania technologii cyfrowych na co dzień.

Będziemy Państwu dostarczać inspiracji, merytorycznych rozwiązań oraz gotowych narzędzi. Stworzyliśmy je z myślą o ludziach związanych z edukacją, nauką i kulturą. Wszystkie zamieszczane tu treści są dostępne bezpłatnie.

Działania w programie OIE KURSOR odbywać się będą na platformie edukator.pl. Aby móc w nich uczestniczyć, wystarczy się zarejestrować i wyrazić wolę przystąpienia do OIE KURSOR.

Po dołączeniu do grupy, poznają Państwo podobnych sobie ludzi, których ogarnia pasja uczenia, i którzy w nowych technologiach widzą szansę i przyszłość edukacji.

Już samo korzystanie z serwisu edukator.pl jest ciekawą i bardzo prostą lekcją wykorzystywania nowych technologii w pracy własnej i w dydaktyce. Liczymy na aktywność i chęć dzielenia się nie tylko doświadczeniami, ale i konkretnymi opracowaniami / materiałami edukacyjnymi.

Do dzieła!


Ten film wyjaśni, jak przytąpić do programu:

Kursor - o programie