O portalu

Nasza przygoda z edukacją w sieci trwa już ponad 17 lat. Śledzimy i odkrywamy na co dzień dokonania rewolucji cyfrowej w nauczaniu. Od dawna udostępniamy na swoich stronach - tłumacząc na polski - najciekawsze światowe rozwiązania edukacyjne. Postanowiliśmy dołożyć do tej pracy swoją cegiełkę.

Edukator.pl to nowoczesny serwis edukacyjny. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do własnego wirtualnego dysku, który pozwala gromadzić i porządkować cyfrowe materiały dowolnego formatu, a przede wszystkim w łatwy i intuicyjny sposób tworzyć własne treści, komunikować się z innymi i publikować najlepsze dzieła.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz portal był łatwy w obsłudze. Staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby ludzi związanych z edukacją. Znamy te potrzeby. Liczymy, że nasza praca znajdzie Państwa uznanie.

Nasze hasło: morze możliwości oddaje to, czym jest edukator.pl. Jest to narzędzie idealne do pracy własnej. Nauczycielom przynosi ono wiele fenomenalnych rozwiązań, gotowych materiałów, narzędzi. Szkoły mogą tworzyć własne zasoby cyfrowe.

Jesteśmy otwarci. Stworzone w naszych narzędziach materiały można publikować, wymieniać się nimi z innymi.

Zachęcamy do tworzenia i publikowania na naszych stronach swoich prezentacji, testów, kursów, krzyżówek i innych treści. Dzielmy się swoją pracą i wiedzą.

Dla polskich szkół, nauczycieli, uczniów, pasjonatów nasz serwis jest darmowy i otwarty. Liczymy jedynie na to, że jego użytkownicy zechcą wykorzystywać jego możliwości w pełni dla własnej satysfakcji i z pożytkiem.

Będziemy wdzięczni za uwagi.

Zapraszamy do polubienia nas na facebook. Publikujemy tam wszelkie nowości i inspirujące materiały.

Jesteśmy otwarci na współpracę i ciekawe pomysły.

Zapraszamy serdecznie

Edukator: Morze możliwości