+ Pokaż spis treści

Marek Berger

Marek Berger


Marek BergerAbsolwent Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczynał od pracy z najmłodszymi. Obecnie jest Trenerem Centrum Metodycznego Archibald. Uczy też dorosłych i młodzież na kursach języka angielskiego.

Stara się być nauczycielem wymagającym i konsekwentnym. Jednocześnie udaje mu się wzbudzać w uczniach wiele entuzjazmu do nauki i tworzyć atmosferę wzajemnej sympatii. To jego klucz do sukcesów uczniów. W pracy nauczyciela najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość dzielenia się wiedzą. Najważniejsze jest dla niego „zarażanie” innych swoimi pasjami oraz motywowanie ich do zdobywania i pielęgnowania własnych.

Prywatnie interesuje się kulturą francuską, fotografią i dużo podróżuje po Europie. Nieliczne wolne chwile spędza w malowniczym otoczeniu i rodzinnym gronie z dala od zgiełku miasta. Zna sekret mistrzowskiego leczo i przyznaje otwarcie, że do jego nielicznych słabości należą bardzo dobre książki, wyjątkowo pasjonujące filmy i dalekie wycieczki rowerowe.