+ Pokaż spis treści

Justyna Górecka

Justyna Górecka


Justyna GóreckaAbsolwentka Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego.

Swoje zainteresowanie językami stara się w jak najbardziej atrakcyjny sposób przekazać uczniom. Mimo że jest wymagająca (i zawsze konsekwentna), to jednak dba o to, aby zajęcia były interesujące, a uczniowie chętnie brali w nich udział. Wie, że uczenie się języków nie ogranicza sie tylko do murów szkolnych i podręczników, dlatego zachęca do korzystania z wszelkich dostępnych źródeł i z każdej okazji do rozmawiania po angielsku czy niemiecku.

Jedną z jej cech charakteru jest cierpliwość. Wychodzi z założenia, że nie ma takiej rzeczy, której nie da się efektywnie wytłumaczyć.

Jako, że "nauczyciel też człowiek", ma poza szkołą inne zainteresowania. Jej pasją jest sport. Lubi wyżyć się na zajęciach fitnessu czy zumby, a wyciszenie znajduje, uprawiając jogę.  Chętnie podróżuje. Poza tym jej pasją jest gotowanie i ma bzika na punkcie zdrowego żywienia.