+ Pokaż spis treści

Google Maps


Google Maps


Google Maps został stworzony w 2005 roku przez Google, jest darmowy dla niekomercyjnych użytkowników. W maju 2007 do Google Maps dodano Street View – 360° panoramy.


Google Maps for mobile (pol. Mapy Google na komórkę) - jest to darmowa usługa bazująca na serwisie Google Maps i oferująca możliwość oglądania map i zdjęć satelitarnych na telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych (przenośnych).


Google Map Maker (Kreator Map) to narzędzie udostępnione przez Google, umożliwiające edycję map Google. Pozwala to na usuwanie nieistniejących obiektów, zmianę na prawidłową kategorię obiektów, dodawanie nieoznaczonych obiektów, zatem na poprawianie popularnej mapy dla dobra użytkowników z całego świata. (źródło: Wikipedia)

Google Maps Engine (Android). Aplikacja online. Pomoc


Zdjęcia sferyczne


Zwykłe zdjęcia prezentują tylko jeden punkt widzenia, a zdjęcia sferyczne pozwalają wszystkim swobodnie spojrzeć w górę, w dół i dookoła i dokładnie obejrzeć wybrane miejsce. Możęsz też przeglądać zdjęcia sferyczne zrobione przez innych użytkowników.


Street View


Street View umożliwia odwiedzenie miejsca docelowego, jeszcze zanim się do niego dostaniesz, lub zwiedzanie miejsc, w których nigdy jeszcze nie byłeś, z poziomu terenu. Street View jest dostępne w wielu miejscach na całym świecie.


Panoramio


Panoramio jest stroną tworzoną przez społeczność użytkowników w celu poznawania miejsc przez fotografię: miast, cudów natury i wszelkich innych miejsc, do których można się udać. Panoramio jest okazją do zaprezentowania innym swojego talentu, miejscem, w którym można poznać świat, a także społecznością, o której kształcie decydują jej członkowie. Każde zdjęcie Panoramio jest kandydatem do dołączenia do warstwy Panoramio w Google Earth.

 POMOC