+ Pokaż spis treści

Google Apps dla szkół i uczelni

Google Apps dla szkół i uczelni


Poznaj lepsze metody nauki


Bezpłatne narzędzia internetowe do obsługi poczty, kalendarzy i dokumentów umożliwiają skuteczną współpracę i naukę w dowolnym miejscu i czasie.


Gmail - miejsce w skrzynce odbiorczej na wszystko i żadnych reklam


Google Apps oferuje do 30 GB miejsca dla każdego użytkownika, zaawansowane filtrowanie spamu i gwarancję dostępności przez 99,9% czasu. Wszystkie usługi są hostowane przez Google – nie wiąże się to z żadnymi opłatami ani reklamami dla uczniów, studentów i pracowników.

Kalendarz - łatwe planowanie lekcji, zajęć i spotkań


Nakładanie na siebie wielu kalendarzy w celu sprawdzenia dostępności różnych osób to świetny sposób zarządzania np. harmonogramami pracowników. Kalendarz Google wysyła zaproszenia i zarządza odpowiedziami uczestników.


Dysk - dostęp do plików z dowolnego miejsca


Dysk Google na Macu, PC, urządzeniu z Androidem lub systemem iOS umożliwia przechowywanie (bezpłatnie do 30 GB) i dostęp do aktualnych wersji plików z dowolnego miejsca.


Dokumenty


Twórz rozbudowane dokumenty z obrazami, tabelami, równaniami, rysunkami, linkami i innymi elementami. Zbieraj dane i zarządzaj opiniami od społeczności.


Arkusze kalkulacyjne


Przechowuj i udostępniaj listy danych, śledź projekty, analizuj dane i wyniki śledzenia przy użyciu naszego rozbudowanego edytora arkuszy kalkulacyjnych. Zobacz swoje dane z nowej perspektywy, korzystając z takich narzędzi, jak zaawansowane formuły, osadzone wykresy, filtry i tabele przestawne.


Prezentacje


Twórz piękne slajdy w edytorze prezentacji, wyrażając myśli przy użyciu filmów, animacji i dynamicznych przejść. Opublikuj prezentacje w internecie, aby każdy mógł je zobaczyć, albo udostępnij je tylko prywatnie.


Formularze i ankiety


Użytkownicy mogą tworzyć ankiety za pomocą przejrzystego edytora formularzy i zbierać dane od znajomych uczniów, studentów oraz innych osób. Wszystkie odpowiedzi są rejestrowane w arkuszu kalkulacyjnym, więc łatwo je analizować i udostępniać.


[Informacje Google]