+ Pokaż spis treści

Budka lęgowa LIVE

Rok szkolny 2015/16
[-]

KULTURALNEGO SZPAKA BEZ NAŁOGÓW ZAPOZNAM


"Halo! O, halo lo lo lo lo!

Tu tu tu tu tu tu tu

Radio, radijo, dijo, ijo, ijo

Tijo, trijo, tru lu lu lu lu

Pio pio pijo lo lo lo lo lo

Plo plo plo plo plo halo! (...)

Ćwir ćwir czyrik,

Czyr czyr ćwirk!”
 

(Julian Tuwim „Ptasie radio”)Jeśli jesteś ptakiem (najlepiej szpakiem albo sikorką, ale ewentualnie możesz też być od biedy czymś innym), poszukujesz przytulnego lokum w ładnej, spokojnej okolicy dla siebie i najbliższej rodziny oraz – co najważniejsze – nie wstydzisz się występować przed kamerą, to to miejsce jest w sam raz dla ciebie!


Na budynku szkoły Fundacji „Nauka i Wiedza” oraz na ogródkowej choince (tamże) czekają - pracowicie wykonane przez naszą młodzież - luksusowe (sic!) budki lęgowe. Gwarantujemy miłą atmosferę, bliskość Lasu Kabackiego oraz restauracji „Pierogama”. Dodatkowo dla ptaków chcących rozwinąć się intelektualnie istnieje możliwość nieodpłatnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach szkolnych.


UWAGA!!! Liczba miejsc bardzo, bardzo, bardzo ograniczona. Aby uniknąć sytuacji jak z wiersza Tuwima („I wszystkie ptaki zaczęły bić się”), uprzejmie informujemy, że decyduje kolejność zgłoszeń.


A jeśli przypadkowo jesteś tylko człowiekiem i chciałbyś mieć namiastkę ptasiego życia, kliknij TUTAJ. Transmisja ONLINE z budki – a mówiąć ściślej: sprzed budki – 24 godziny na dobę!!!