• 1 Shuffle Dance / Hip Hop

  Shuffle Dance / Hip Hop

  Hip-Hop to niezwykle dynamiczny i energiczny „taniec ulicy” łączący i asymilujący techniki takie jak locking, popping, funk i house.

 • 2 West Coast Swing

  West Coast Swing

  West Coast Swing to taneczna rozmowa pomiędzy partnerką i partnerem. Rozmowa oparta jest na kilku podstawowych krokach. Reszta to improwizacja, której kierunek nadaje muzyka.

 • 3 Informatyka: przygotowanie do matury

  Informatyka: przygotowanie do matury

  Dwuletni kurs przygotowujący do rozszerzonej matury z informatyki. Nie wymagamy na wejściu umiejętności programowania, a jedynie podstawowej wiedzy informatycznej i motywacji do wspólnej pracy.

 • 4 Informatyka: programowanie w języku C++

  Informatyka: programowanie w języku C++

  Podczas zajęć nauczysz się podstawowych zasad dobrego programowania, zrozumiesz, czym jest algorytmika. Poznasz różne techniki zapisywania algorytmów.

 • 5 Ceramika

  Ceramika

  Zajęcia ceramiczne dają chwilę wytchnienia w codziennym życiu, pozwalają się zrelaksować i dać upust swojej wyobraźni. Zajęcia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

 • 6 Emisja głosu: słuchowiska, dubbing

  Emisja głosu: słuchowiska, dubbing

  Warsztaty z emisji głosu i dykcji Teatru Wolandejskiego to projekt edukacyjny stworzony z myślą o tych, którzy pragną nauczyć się świadomie operować swoim głosem.

 • 7 Zajęcia aktorskie

  Zajęcia aktorskie

  Warsztaty teatralne Teatru Wolandejskiego to przede wszystkim przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą swobodnie i twórczo się wyrażać.

Shuffle Dance / Hip Hop

Shuffle Dance / Hip Hop

Hip-Hop to niezwykle dynamiczny i energiczny „taniec ulicy” łączący i asymilujący techniki takie jak locking, popping, funk i house.

Fundacja Nauka i Wiedza uruchomiła Akademię Edukatora mającą na celu organizowanie konkursów, eventów, kursów oraz regularnych zajęć popołudniowych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Większość z nich będzie się odbywać w trybie stacjonarnym na warszawskim Ursynowie, w siedzibie przy ul. Nowoursynowskiej 139u. Część z nich – adresowana do słuchaczy z całej Polski – będzie transmitowana przez Internet.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktorów będących praktykami i pasjonatami swoich dziedzin. Grupy i poziom zaawansowania dostosowane są do wieku oraz możliwości uczestników.

Wszelkie zapisy na zajęcia odbywają się drogą mailową na adres: akademia@edukator.pl.


Dodaj do swoich materiałów
Morze możliwości
na edukator.pl
Narzędzia, zasoby, komunikacja, współpraca. Zarejestruj się. Twórz, gromadź zasoby i dziel się nimi.
Morze możliwości na edukator.pl