Proszę czekać, trwa ładowanie prezentacji
Proszę czekać, trwa generowanie podglądu
Grupy czyli jak zacząć .


Masz już kilku znajomych i chciałbyś z nimi pracować?
Stworzyć wspólne forum, publikować materiały, dzielić się wiedzą?

To banalnie proste. K
liknij na menu kompasu i przejdź do modułu grup.

Lista grup publicznych to pierwsze, co zobaczysz. Znajdują się tu grupy zbudowane przez innych użytkowników portalu. Możesz do nich dołączyć.

No tak, ale mieliśmy zbudować własną - na przykład Grupę "Miłośników kubizmu".
Klikamy na przycisk „Utwórz nowa grupę”.

Wpisujemy wszystkie niezbędne dane: nazwę grupy, skrócony opis oraz tagi. Warto wybrać ładnągrafikę i stworzyć awatar. Następnie ustalamy status:publiczna czyli grupa widoczna i otwarta dla wszystkich .

Jest też prywatna czyli całkowicie zamknięta, gdzie to ty decydujesz,kogo przyjmujesz w jej szeregi oraz publiczna z kluczem czyli taka, która wymaga podania specjalnego klucza dostępu.

Kolejnym krokiem jest ustalenie, kto z twoich znajomych zostanie administratorem czyli będzie posiadał pełne uprawnienia - poza możliwością usunięcia grupy.

Jest jeszcze funkcja redaktora czyli osoby mającej możliwość ingerencji w materiały grupy a także publikowania nowych materiałów grupowych.

No i tyle. Teraz klikamy przycisk „Utwórz”.

I oto nasza grupa miłośników kubizmu.Jak na razie jest troszkę pusta, więc zabieramy się do dzieła i dodajemy materiał w środkowym polu.

"Przeciągając i upuszczając" dodaję wybrane materiały z wyszukiwarki.Oczywiście korzystam także ze zgromadzonych już mediów w moim podręcznym dysku "Moje materiały".

Mogą być to dokumenty tekstowe, prezentacje, aplety TIK, filmy itd. Czego dusza zapragnie. :)

Pamiętaj aby zapoznać się z pełną obsługą grupy ,napisać regulamin , zaprosić znajomych ,nadać im uprawnienia z menu koła zębatego.

Musisz pamietać że jesteś odpowiedzialny za treści jakie pojawia się na twojej grupie a także za moderację forum i blokowanie niepokornych.

Powodzenia :)

preloader
Czas trwania slajdu sekund
Poprzedni
Następny
Sprawdź
Wczytywanie...
Włącz autoodtwarzanie
Opis do slajdu
Źródła
Opis do slajdu
[x]