Edukator
Edukator
 
Edukator
Edukator
Edukator
Mapptipe
Mapptipe
Mapptipe
Edukator
Zaloguj się poprzez Facebook
Zaloguj się poprzez Google
Zarejestruj się
Najnowocześniejszy polski portal edukacyjny.
OTWARTY dla wszystkich.
Szukaj...
wyszukiwanie zaawansowane

Co zrobić, by wygrać iPada lub iPoda? Wystarczy stworzyć dowolny materiał edukacyjny z wykorzystaniem cyfrowych narzędzi: prezentację, podcast, film, szkolenie, ebook, animację. O nagrody mogą walczyć uczniowie i nauczyciele. Mogą to być prace zespołowe.

Uwaga! Nagroda specjalna!

Zapraszamy nauczycieli i uczniów do nadsyłania scenariuszy filmów edukacyjnych na temat bezpieczeństwa w sieci. Można wygrać nie tylko nagrodę rzeczową - najlepszy scenariusz zostanie zrealizowany w formie filmu animowanego!

W poprzedniej edycji zrealizowaliśmy na postawie scenariusza uczniów z VII Liceum w Bydgoszczy film "Nie bądź łosiem czyli cyberbanda atakuje".Premiera "Cyberbandy" odbyła się w Liceum w Bydgoszczy. A oto, co mówili autorzy scenariusza, Julia Smyk i Bartosz Mróz.

 

 

Wartościowe i ciekawe prace będą publikowane w zasobach Edukator.pl. W konkursie mogą również brać udział prezentacje projektów gimnazjalnych.


Konkurs adresowany jest do zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu. Po zalogowaniu należy kliknąć w link "Weź udział w konkursie" widoczny w górnej części sekcji "Moje konto", a następnie postępować zgodnie z instrukcją zawartą w otrzymanej wiadomości.


Konkurs kończy się 31 stycznia. Czasu jest niewiele! Czekamy na prace!

Do dzieła!