Edukator
Edukator
 
Edukator
Edukator
Edukator
Mapptipe
Mapptipe
Mapptipe
Edukator
Zaloguj się poprzez Facebook
Zaloguj się poprzez Google
Zarejestruj się
Najnowocześniejszy polski portal edukacyjny.
OTWARTY dla wszystkich.
Szukaj...
wyszukiwanie zaawansowane


Krasnoludki 2.0 to zestaw filmów animowanych, przygotowanych w ramach projektu KURSOR. Animacje w lekki i dowcipny sposób pokazują wybrane zagrożenia, z jakimi mogą się zetknąć  wszyscy korzystający z nowoczesnych technologii .

 

Wszystkie filmy nawiązują do powszechnie znanych baśni – pozwala to dotrzeć zarówno do najmłodszych jak i do nieco starszych użytkowników Internetu.


Krasnoludki 2.0 do doskonały materiał wyjściowy do przygotowania i poprowadzenia lekcji, prezentacji czy wykładów, uczących dobrych praktyk przy korzystaniu z nowoczesnych mediów.


Spoty są uzupełnieniem treści przedstawionych w filmach animowonaych, jednak mogą być też wykorzystywane na lekcjach jako samodzielny materiał.  Trzy krótkie filmy - „123Qwerty”, „Piraci” i „Torebki” podkreślają konieczność zachowania ostrożności w czasie korzystania z dobrodziejstw Internetu.


W dziale Inne filmy prezentujemy pozostałe materiały wideo, które nie są przypisane do żadnej "serii". Można tu znaleźć m.in. filmy powstałe w oparciu o nagrodzone w naszych konkursach scenariusze napisane przez uczniów.Krasnoludki 2.0

zobacz więcej
Inne filmy [NOWE!]

zobacz więcej