Edukator
Edukator
 
Edukator
Edukator
Edukator
Mapptipe
Mapptipe
Mapptipe
Edukator
Zaloguj się poprzez Facebook
Zaloguj się poprzez Google
Zarejestruj się
Najnowocześniejszy polski portal edukacyjny.
OTWARTY dla wszystkich.
Szukaj...
wyszukiwanie zaawansowane

Zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej. Znajdziecie ją Państwo pod tym linkiem: ankieta ewaluacyjna. Prosimy również o uzupełnienie raportów z przeprowadzonych szkoleń - interaktywny formularz znajdą Państwo tu: raport ze szkoleń.

Po wypełnieniu ankiety ewaluacyjnej otrzymacie Państwo na adres mailowy certyfikat dla szkoły i dyplom dla Szkolnego Koordynatora Projektu.


PROCEDURA CERTYFIKACJI (wyciąg z Regulaminu


Krok 1.

Zgłoszenie placówki oświatowej: placówka oświatowa zgłasza się do uczestnictwa w OIE Kursor wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy.

Krok 2.

Zgłoszenie kadry pedagogicznej: placówka oświatowa wyznacza Szkolnego Koordynatora Projektu oraz minimum 2 innych przedstawicieli kadry pedagogicznej i zgłasza ich dane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Krok 3.

Realizacja zadań projektowych:

- kadra zgłoszona do Projektu, na podstawie materiałów dostarczonych przez Organizatorów, przeprowadza przynajmniej jedno szkolenie dla Rady Pedagogicznej lub innego gremium pedagogicznego oraz realizuje i raportuje kolejne zadania;

- informuje pozostałą kadrę pedagogiczną całej placówki oświatowej oraz społeczność szkolną (uczniów, rodziców) o materiałach (prezentacjach, kursach online, filmach i innych materiałach dydaktycznych) udostępnianych przez Organizatorów w ramach OIE Kursor.

Krok 4.

Szkolny Koordynator Projektu raportuje realizację zadań projektowych za pośrednictwem internetowego formularza raportu.

Krok 5.

Na podstawie Raportu Organizatorzy wystawiają Certyfikat i wysyłają go do placówki oświatowej.ZADANIA PROJEKTOWE:

1. Szkolenie dla rad pedagogicznych (materiały na stronie).

2. Prezentacja projektu rodzicom (materiały na stronie; jeśli czas nie pozwala na zaprezentowanie całego szkolenia, wystarczy rodziców zapoznać z OIE Kursor i podać link do prezentacji).

3. Przygotowanie z klasą notatki o OIE kursor na szkolną stronę internetową.

4. Lekcja z wykorzystaniem materiałów OIE Kursor.

5. Wypełnienie przez Szkolnego Koordynatora Projektu i pedagogów biorących udział ankiety ewaluacyjnej (dostępna od czerwca).

Szkolenia można przeprowadzić, korzystając z gotowych prezentacji i szkoleń OIE Kursor, można też stworzyć własne szkolenie, wykorzystując fragmenty materiałów OIE Kursor. Każdy pomysł na lekcję, szkolenie można zgłosić do KONKURSU.